Catalog-Item Reuse

​Tema propusă de Prefectura Tulcea se referă la „Transportul de persoane cu ambarcațiuni de agrement în Delta Dunării“ și a adus la masa discuțiilor zeci de reprezentanți ai operatorilor în turism de pe raza județului Tulcea.

„Vă felicit pentru faptul că vă implicați activ în gestionarea acestui domeniu sensibil, al transportului în Delta Dunării și să vă mulțumim, în numele comunității, pentru modul profesionist în care vă asumați astfel de sarcini.

Vreau să vă asigur, pe această cale, de întreaga susținere și deschidere a Consiliului Județean Tulcea pentru tot ce înseamnă dezvoltare turistică în județul nostru. Am fost și rămânem alături de toți cei care contribuie la asigurarea condițiilor optime pentru un turism de calitate la Tulcea“, spune vicepreședintele Iancu Naciadis. 

Ultima modificare la data Wednesday, November 19, 2025